Dentavita Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dentavita diş kliniği, Dişhekimi Mustafa Kemal Göl ve Dişhekimi Berk Göl tarafından Sarıyer’de kurulmuştur.% 100 hasta memnuniyeti ilke edinilerek calışmalarına devam eden kliniğimiz uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Dişhekimliğinin alt branşlarını oluşturan Cad-cam dişhekimliği, Estetik dişhekimliği, İmplantoloji, Diş beyazlatma, Çene Cerrahisi, Pedodonti, Diş eti hastalıkları, Kanal tedavisi, Ortodonti tedavileri deneyimli ve dalında uzman hekimler tarafından yapılmaktadır. Uluslararası standartlarda verdiği hizmet sonucu İSO 9001:2008 kalite belgesi almaya hak kazanmıştır. Diş sağlığı alanında uzun yıllardır hizmet veren bir klinik olarak alanında öncü olmayı hedeflemiştir.

İmplant

Tek bir doğal dişin kaybedilmesi sonucunda ortaya çıkan boşluğun implant ile restorasyonu hasta açısından bakıldığında son derece avantajlıdır.

 

 

Devamı İçin >

Bilinçli Sedasyon

Her yaştan hastaya uygulanabilen bu etkili ve güvenilir yöntemle diş tedavilerinde duyduğunuz korku ve stres yerini daha rahat ve güzel hislere bırakır.

 

 

Devamı için >

Lazer Diş Hekimliği

Lazer ile iğnesiz ve ağrısız bir tedavi konforu hastaya sunulmaktadır. Tedaviler çok daha kısa sürede etkili şekilde tamamlanır.

 

 

Devamı için >

Dental Turizm

Son yıllarda ülkemiz özellikle avrupa ve arap ülkelerinden gelen hastalara modern ve estetik diş hekimliği uygulamalarını başarıyla sunuyor.

 

 

Devamı için >